Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Language
mr: भाषा

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Format
mr: रचना

en: Upload
mr: अपलोड

en: Picture
mr: चित्र

en: Files
mr: फाईल्स

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
