Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Development
ne: विकास

en: Language
ne: भाषा

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Upload
ne: अपलोड

en: Picture
ne: तस्विर

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: @driver_name settings
ne: @driver_name सेटिंग्स
