Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Development
nn: Utvikling

en: Language
nn: Språk

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Password
nn: Passord

en: Upload
nn: Last opp

en: Picture
nn: Bilete

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Signature
nn: Signatur

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Users
nn: Brukarar

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Path alias
nn: Sti-alias

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
nn: Ditt oppsett av PHP støttar bare ein type database. Denne er førehandsvald.

en: @driver_name settings
nn: @driver_name innstillingar
