Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Sticky at top of lists
or: ତାଲିକା ଆରମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଅ
