Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Language
se: Giella

en: Password
se: Beassansátni

en: Format
se: Formáhtta

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Picture
se: Govva

en: Published
se: Almmuhuvvon
