Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Language
si: භාෂාව

en: Password
si: මුරපදය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Signature
si: අත්සන

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
