Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Language
sl: Jezik

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Password
sl: Geslo

en: Format
sl: Oblika

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Users
sl: Uporabniki

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Default theme
sl: Privzeta tema
