Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Language
te: భాష

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Format
te: ఆకృతి

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Picture
te: చిత్రం

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Signature
te: సంతకం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: 1 user | @count users
te[0]: 1 వాడుకరి
te[1]: @count వాడుకరులు

en: @driver_name settings
te: @driver_name అమరికలు
