Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Development
bg: Разработка

en: Language
bg: Език

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Password
bg: Парола

en: Node ID
bg: Номер

en: Format
bg: Формат

en: Teaser
bg: Резюме

en: Upload
bg: Трансфер

en: Picture
bg: Изображение

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Signature
bg: Подпис

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Users
bg: Потребители

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: Destination type
bg: Тип на приемника

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
