Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Development
kk: Дамыту

en: Language
kk: Тіл

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Drupal
kk: Друпал

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы
