Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Language
km: ភាសា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Picture
km: រូបភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Path alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​​ផ្លូវ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ PHP របស់​អ្នក គាំទ្រ​តែ​ប្រភេទ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ទោល​មួយ​ប៉ុណ្ណោះ ដូច្នេះ​វា​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។

en: @driver_name settings
km: ការ​កំណត់ @driver_name
