Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Development
mg: Fivoarana

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Teaser
mg: Famintinana
