Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Language
mn: Хэл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Password
mn: Нууц үг

en: Format
mn: Бүтэц

en: Upload
mn: Оруулах

en: Picture
mn: Зураг

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
