Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
