Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
