Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Language
pl: Język

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Password
pl: Hasło

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Teaser
pl: Skrót

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Picture
pl: Obraz

en: Files
pl: Pliki

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Signature
pl: Podpis

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Path alias
pl: Alias adresu

en: Review
pl: Podgląd

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Migration
pl: Migracja

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Last access timestamp
pl: Znacznik czasu ostatniej wizyty

en: Last login timestamp
pl: Znacznik czasu ostatniego logowania

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
pl: Konfiguracja PHP wspiera tylko jeden typ bazy danych, który został wybrany automatycznie.

en: @driver_name settings
pl: ustawienia @driver_name

en: Language (fr, en, ...)
pl: Język (fr, en, ..)

en: Modified timestamp
pl: Znacznik czasu modyfikacji

en: Revision Log message
pl: Wpis do dziennika wersji

en: The translation set id for this node
pl: Identyfikator zestawu tłumaczenia dla tego węzła

en: Registered timestamp
pl: Znacznik czasu rejestracji

en: Signature format
pl: Format podpisu
