Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Language
ps: ژبه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Password
ps: پټ توری

en: Format
ps: بڼه

en: Upload
ps: پورته کول

en: Picture
ps: انځور

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Signature
ps: لاسليک

en: Users
ps: غړي

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Signature format
ps: لاسليک بڼه
