Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Development
sk: Vývoj

en: Language
sk: Jazyk

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Password
sk: Heslo

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Format
sk: Formát

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Upload
sk: Nahrať

en: Picture
sk: Obrázok

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Signature
sk: Signatúra

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Users
sk: Používatelia

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Review
sk: Prehľad

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Data
sk: Údaje

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
sk: Vaša konfigurácia PHP podporuje len jeden typ databázy, preto bol automaticky zvolený.

en: @driver_name settings
sk: Nastavenia @driver_name
