Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Password
ug: پارول

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
