Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Language
ur: زبان

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ
