Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Development
az: Develop

en: Language
az: Dil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Password
az: Parol

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Teaser
az: Tizer

en: Upload
az: Yükləmə

en: Picture
az: Şəkil

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Signature
az: İmza

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Path alias
az: Yol ləqəbi

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası
