Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Development
be: Распрацоўка

en: Language
be: Мова

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Password
be: Пароль

en: Format
be: Фармат

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Upload
be: Загрузіць

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Signature
be: Подпіс

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Path alias
be: Шлях сіноніма

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Data
be: Дадзенныя

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
be: Ваша канфігурацыя PHP падтрымлівае толькі пэўны тып базы дадзеных, таму яна была аўтаматычна выбрана.

en: @driver_name settings
be: налады @driver_name
