Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Development
br: Diorren

en: Password
br: Ger-tremen

en: Picture
br: Skeudenn
