Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Development
eu: Garapena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Password
eu: Pasahitza

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Format
eu: Formatua

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Upload
eu: Igo

en: Picture
eu: Irudia

en: Files
eu: Fitxategiak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Signature
eu: Sinadura

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Path alias
eu: Bide-izenaren ezizena

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Data
eu: Datu

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: @driver_name settings
eu: @driver_name ezarpenak

en: Language (fr, en, ...)
eu: Hizkuntza (fr, en, ...)
