Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Language
hu: Nyelv

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Password
hu: Jelszó

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Format
hu: Formátum

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Picture
hu: Kép

en: Files
hu: Fájlok

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Signature
hu: Aláírás

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: Users
hu: Felhasználók

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Path alias
hu: Útvonalálnév

en: Review
hu: Áttekintés

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Destination type
hu: Céltípus

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: Data
hu: Adat

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Default role
hu: Alapértelmezés szerinti szerepkör

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: 1 node | @count nodes
hu[0]: 1 tartalom
hu[1]: @count tartalom

en: 1 term | @count terms
hu[0]: 1 kifejezés
hu[1]: @count kifejezés

en: Last access timestamp
hu: Utolsó hozzáférés időbélyege

en: Last login timestamp
hu: Utolsó bejelentkezés időbélyege

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
hu: A PHP beállítása csak egyféle adatbázistípust támogat, ezért az automatikusan ki lett választva.

en: @driver_name settings
hu: @driver_name beállítások

en: Authored by (uid)
hu: (uid) a szerző

en: Language (fr, en, ...)
hu: Nyelv (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
hu: Módosított időbélyeg

en: Revision Log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: The translation set id for this node
hu: A tartalomhoz tartozó fordítási csomag azonosítója

en: Registered timestamp
hu: Rögzített időbélyeg

en: Signature format
hu: Aláírás formátuma

en: Init
hu: Előkészítés
