Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-rc1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Language
hy: Լեզու

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Picture
hy: նկար

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: @driver_name settings
hy: @driver_name  պարամետրեր
