Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Development
is: Þróun

en: Language
is: Tungumál

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Password
is: Lykilorð

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Format
is: Stílsnið

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Picture
is: Mynd

en: Files
is: Skrár

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Signature
is: Undirskrift

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Users
is: Notendur

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Review
is: Yfirlestur

en: Timezone
is: Tímabelti

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 notandi
is[1]: @count notendur

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema
