Drupal-to-Drupal data migration (7.x-2.1-beta1) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Development
oc: Desvolopament

en: Language
oc: Lenga

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Password
oc: Senhal

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Picture
oc: Imatge

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Signature
oc: Signatura

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Users
oc: Utilizaires

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Path alias
oc: Aliàs de camin

en: Timezone
oc: Fus orari

en: 1 user | @count users
oc[0]: 1 utilizaire
oc[1]: @count utilizaires

en: Data
oc: Donadas

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
oc: Vòstra configuracion del PHP solament supòrta un sol tipe de banca de donadas, de manera que s'ha seleccionat automaticament.

en: @driver_name settings
oc: Paramètres del @driver_name
