Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Subject
el: Θέμα

en: Timestamp
el: Ημερομηνία

en: City
el: Πόλη

en: Source
el: Πηγή
