Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Subject
es: Asunto

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: City
es: Ciudad

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Street Address
es: Calle

en: Source
es: Origen

en: Postal Code
es: Código postal

en: Message Body
es: Cuerpo del mensaje
