Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Subject
et: Teema

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: City
et: Linn

en: Source
et: Allikas
