Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Subject
ja: 件名

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: City
ja: 市区町村

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Source
ja: ソース

en: Postal Code
ja: 郵便番号
