Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Subject
lv: Tēma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: City
lv: Pilsēta

en: Source
lv: Avots

en: Message Body
lv: Vēstules saturs
