Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Subject
pt: Assunto

en: Timestamp
pt: Data e hora

en: City
pt: Cidade

en: Street Address
pt: Endereço

en: Source
pt: Fonte

en: Postal Code
pt: CEP
