Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Subject
sk: Predmet

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Source
sk: Zdroj
