Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Subject
sv: Ämne

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Source
sv: Källa

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Message Body
sv: Brödtext för meddelande
