Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Subject
te: విషయం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: City
te: నగరం

en: Street Address
te: వీధి

en: Source
te: మూలం
