Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Subject
tr: Konu

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: City
tr: Şehir

en: Street Address
tr: Adres

en: Source
tr: Kaynak
