Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Subject
uk: Тема

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: City
uk: Місто

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Source
uk: Джерело

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Message Body
uk: Текст повідомлення
