Migrate Extras (7.x-2.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Subject
vi: Chủ đề

en: City
vi: Thành phố

en: Street Address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Source
vi: Nguồn
