Migrate Extras (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Development
cs: Vývoj

en: Date
cs: Datum

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Date with repeat
cs: Datum s opakováním

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Datetime range
cs: Rozsah data a času
