Migrate Extras (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Development
ja: 開発

en: Date
ja: 日付

en: Date range
ja: 日付の範囲

en: Datetime
ja: 日時

en: Language (fr, en, ...)
ja: 言語（fr、en、...）
