Migrate Extras (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Date
nl: Datum

en: Datestamp
nl: Tijdstip

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Date with repeat
nl: Datum met herhaling

en: Datestamp range
nl: Tijdstipbereik

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Datetime range
nl: Datumtijdbereik

en: Authored by (uid)
nl: Geschreven door (uid)

en: Language (fr, en, ...)
nl: Taal (fr, en, ...)
