Migrate Extras (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Date
pl: Data

en: Date range
pl: Zakres dat

en: Date with repeat
pl: Powtarzająca się data

en: Datetime
pl: Data i godzina

en: Datetime range
pl: Zakres daty i godziny

en: Language (fr, en, ...)
pl: Język (fr, en, ..)
