Migrate Extras (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Development
uk: Розробка

en: Date
uk: Дата

en: Datestamp
uk: Дата у unix-форматі часу

en: Date range
uk: Період часу

en: Date with repeat
uk: Дата з повтором

en: Datestamp range
uk: Період дати у unix-форматі часу

en: Datetime
uk: Дата і час

en: Datetime range
uk: Період дати і часу

en: Authored by (uid)
uk: Створено (uid)

en: Language (fr, en, ...)
uk: Мова (fr, en, ...)
