Migrate Extras (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата
