Migrate Extras (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Datetime
el: Ημερομηνία και Ώρα

en: Language (fr, en, ...)
el: Γλώσσα (fr, en, ...)
