Migrate Extras (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Datestamp
et: Kuupäevatempel

en: Features
et: Omadused

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Language (fr, en, ...)
et: Keel (et, en, ...)
