Migrate Extras (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: Date
fa: تاریخ

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Examples of migrating with the Date module
fa: نمونه هایی از مهاجرت با ماژول تاریخ
