Migrate Extras (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Datestamp
fi: Päivämäärämerkki

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: Date with repeat
fi: Päivämäärä toistotoiminnoilla

en: Datestamp range
fi: Päivämäärämerkin vaihteluväli

en: Datetime range
fi: Datetimen vaihteluväli

en: Migrate example - dates
fi: Muunnosesimerkki - päivämäärät

en: Example migration into date fields
fi: Esimerkki muunnoksesta päivämääräkentiksi

en: Source id
fi: Lähteen id

en: A simple date
fi: Yksinkertainen päivämäärä

en: Start value for a date range
fi: Päivämäärän vaihteluvälin alkamisarvo

en: Simple datestamp
fi: Yksinkertainen päivämäärämerkki

en: Start value for a datestamp range
fi: Datestampin vaihteluvälin alkamisarvo

en: Simple datetime
fi: Yksinkertainen datetime

en: Start value for a datetime range
fi: Datestampin vaihteluvälin alkamisarvo

en: Sample of a repeating date field
fi: Esimerkki toistuvasta päivämääräkentästä

en: Examples of migrating with the Date module
fi: Esimerkkejä muunnoksista Date moduulilla

en: Language (fr, en, ...)
fi: Kieli (fr, en, ...)
